| Bisbiavatar12 a întrebat:

Tu o astepti pe ea sa intre in vorba cu tine sau intri tu in vorba cu ea? Si de ce?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia. Dar si de nivelul tupeului afisat. Sanatate!

| Endoryus a răspuns:

Nu astept pe nimeni sa faca nimic. Fac daca am chef. Si daca consider ca merita sa bag in seama. De fel daca nu bagi in seama, esti lasat in pace. E un avantaj foarte bun.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Dacă ai un interes trebui să intri tu cu cineva în vorbă, oricine ar fi, indiferent că e o persoană la care ții în mod deosebit sau doar un prieten, dacă ai un interes stabilit, tu trebuie să pornești o conversație, îți recomand să arunci un ochi peste canalul de Youtube ''Arta Seductiei'' si te vei maturiza în privința acestui aspect.