| mariaalex a întrebat:

UFF Deci este ff important eu sunt in italia. parinti mei sunt in romania iei din romania imi poate cumpara bilet de avion? si daca imi poate cumpara eu cu ce ma duc la aeroport? nu trebuie sa arat biletu va rogg ajutati-ma scuze pentru categorie

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana la aeroport trebuie sa te duca cineva cu masina sau te duci cu autobuzul apoi de acolo iei avionul (te informezi unde trebuie sa lasi valiza si apoi iti spune aia care verifica greutatea unde trebuie sa arati biletul de zbor si sa te urci in avion. Dar inainte de astea sa primesti biletul prin fax sau o hartie care demonstreaza ca ai bilet de zbor pentru Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aeroport au o lista cu persoanele care trebuie imbarcate in avion; asa ca nu trebuie decit sa mergi cu CI. Pot sa-ti trimita prin fax/mail foaia de rezervare, in Italia. Cind cumpara biletul la agentie po discuta problema asta.