| imposiblegirl a întrebat:

Uhm da,sper sa nu va plictisesc prea tare.
Am vorbit mai mult de un an cu un tip pe net,telefon, mesaje...Cu vreo 2 luni inainte sa ne vedem, vorbind prin mesaje ne-am marturisit unul altuia ce simtim. in fine.Am continuat sa vorbim si ne-am apropiat si mai mult.Cand ne-am vazut prima data m-a sarutat din prima(nu ca nu mi-ar fi placutlaughing )si de atunci am inceput o relatie.Pentru ca sta relativ departe(100 km) in luna ce a trecut ne-am vazut de 3 ori.timp in care am vorbit zilnic la telefon si prin mesaje. Ultima data cand ne-am vazut am venit la mine(cu mama in casa.laughing, deci nu am facut mari prostii(still a virgin (18 ani) ) ).Ne-am sarutat noi ceva timp si la un moment dat s-a pus peste mine laughing l-am prins cu picioarele,il trageam spre mine si chestii de genulaughing Ideea e ca ma simt atrasa de el,vorbim deschis si altele, dar daca o sa continuam sa ne vedem asa de rar...cand o sa ne vedem,si mai mult,o sa fim singuri, sigur o sa se intample ceva mai mult. si desi am incredere in el..nu stiu cum o sa reactionez cand chiar o sa se intample, eu avand destul de multe experiente neplacute cu baieti(experiente despre care i-am povestit.)
Voi ce credeti despre asta? happy
Ps:Scuze pentru eventualele greseli gramaticale si daca am povestit haotic! big grin

4 răspunsuri:
| imposiblegirl explică:

E romantic.e dragastos..in schimb nu bea!laughing
"Este o experienta neplacuta, se pare..." la ce te-ai referit? nu am inteles idee laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru imposiblegirl):

Haha.

| neutrino a răspuns:

Cheama-l intr-o zi la tine atunci cand nu este mama ta acasa.

| robi1990 a răspuns:

Cred ca va potriviti! happy