| PuFuLeTeLe_9807 a întrebat:

Uite cum am ajuns la o ora si jumatate de orgasm:

Pai am vazut multe chestii ciudate in legatura cu perioada dintre a fii treaz si a dormii...atunci se intampla o gramada de lucruri ciudate happy iar faza e ca eu vroiam sa dorm si m-am pus in pat. am stat aproximativ 30 minute si nu am adormit adica eram adormit in proportie de 80% sa zicem si atunci mi se sculase si mi-a venit cheful big grin deci faza e ca mai mult dormeam dar am simtit tot (cand ma excitam) si nu sa nu crezi ca a fost un vis deoarece am si ejaculat apoi (imi era extrem de somn)am adormit si cand m-am trezit era sperma pe acolo bleah...

deci concluzia este ca trebuie sa fii la granita dintre somn si realitate (mai mult spre somn) si atunci poti face lucruri uimitoare

Citisem pe net dar am uitat cum se numeste acest lucru (cand se intampla multe lucruri intre somn si realitate) aveau si niste denumiri beta, gama ceva de genul (acestea erau stadiile cat de adormit erai)

Stiti cumva cum se numeste?

1 răspuns:
| Ropidox a răspuns:

Se numeste slip-real line big grin... funda big grin...