| esapament a întrebat:

Ultima oara cand ati trimis un SMS cuiva ca sa-l inveseliti. ce glumita ati scornit?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Il parasise prietena pe un prieten de-al meu asa ca i-am trimis un sms in care am scris ca a castigat 2000 de euro pentru ca a participat la un concurs de bere. Era un concurs cu nu stiu ce marca de bere ca a fost demult concursul si daca gaseai numarul corect care era sub capac, castigai o suma de bani. S-a bucurat asa mult incat a uitat de fosta prietena. Pe urma i-am trimis iar un sms in care i-am spus ca a fost o pacaleala. E adevarat ca nu prea a fost fericit pe urma, dar cel putin s-a inveselit pentru o clipa si a uitat-o pe fosta lui prietena. Primul sms i l-am trimis cu ajutorul acestui site, ca sa nu ii apara numarul meu pe telefon: http://www.moove.ro El nu stia nimic atunci despre acel site, asa ca nu si-a dat seama. Pe urma al doilea sms i l-am trimis de pe telefonul meu:D

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

I-am scris prietenului meu ca am ramas gravidahee hee

| Arthur a răspuns:

luchass...batting eyelashes Te-ai prins nebunaticule. Noi nu facusem sex pana atunci.hee hee

| Liada a răspuns:

La 2 de noapte.: "iubitule tu dormi?"

| esapament explică:

Ok devine ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet Jesus! Cum să-i spui prietenului că ai rămas gravidă?! Nu e de joacă cu așa ceva, săracul putea să moară de inimă! Îmi și imaginez dialog între mine și (potențiala) iubita:
„- Dragă, am ceva să-ți spun...
- Sunt puțin supărat azi, numai ghinioane pe capul meu, dar... spune.
- Vroiam să te anunț că am rămas gravidă!
- Zău?
- Da, nu-i minunat?
- Dar noi nici n-am făcut sex...
- A... păi, știi... [bip-bip-bip - end of connection]".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un ex... facem sex diseara?