| LeiAdrian a întrebat:

Un baiat care se masturbeaza mai este virgin dupa masturbare?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, pierde virginitatea dupa primul act sexual.

| ascovit a răspuns:

Da! Virgin va fi pana la primul contact sexual...
Pana la rpima penetrare...

| Dash a răspuns:

Da

| kiss a răspuns:

La baieti se considera ca isi pierd virginitatea la primul contact sexual, deci tot virgin ramane, nu e ca la fete. la fete se considera ca nu mai sunt virgine tot la primul contact sexual in urma caruia himenul este rupt, baietii nu au asa ceva, nu isi poate da seama nimeni daca esti sau nu virgin ( bine, cu exceptia fetei cu care esti in pat si asta din comportament si nu pentru ca ar exista vreo schimbare din punct de vedere fizic).
si cu asta ti-am raspuns la intrebare, bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| demmo a răspuns:

Depinde,majoritatea baietilor au "ata" mai elastica...si nu se rupe la masturbare, dar se poate rupe si din masturbare...