| alexalx1234 a întrebat:

Un băiat cu capul pe umeri își poate face iubită în Constanța?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are cap isi face o iubita cu bani, nu inseamna ca va profita de ea, fiecare cu banii lui un sex un pupat iesit, si cand nu merge ramas bun. Macar asa stie ca nu isi bate joc de el nu se foloseste de banii lui. Sentimentalismul sa ramana incuiat ca nu are rost sa puna suflet in relatie. Asa da merge treaba, daca vrei semnati contract de relatie de proba cu prelungire permanenta.

| DeathIncarnate a răspuns:

Constanta e deja the next level, acolo nu merge boss daca ai capul pe umeri...trebuie sa fi aerian...

| aditimus a răspuns:

Isi poate face oriunde dar o relatie la distanta nu o sa tina.

| RAY a răspuns:

Depinde de aspectul lui fizic oriunde se afla acest individ, daca e urat, frustrat, complexat, misogin slabe sanse

| Violleta2022 a răspuns:

Da, isi poate face, cu conditia sa iasa din casa si sa-si caute o fata serioasa, cu capul pe umeri, fiindca fetele serioase, nu vor fii niciodata agatate pe site-urile sociale, ci in viata reala.
Din pacate, daca pana acum nu te-a stresat problema gasirii unei fete serioase, a cum chiar nu-i timp sa iesi la cutat, din cauza pandemiei globale.
Mai asteapta 3-6 luni de zile, sa se sfarseasca cu virusul asta, fiindca ai timp sa incepi cautarile.

| LPCTSTR a răspuns:

Un virus poate înjuga o întreagă omenire doar pentru c-un chinez n-a prăjit bine animăluțul exotic proaspăt cumpărat din piața de vis-a-vis? Răspunsul este probabil, relativ, niciodată nul.