| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Un baiat din clasa s-a dat la mine. Oare ii lace de mine sau e doar glumet?

10 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

E doar glumet, dar nu are simtul umorului

| pisymik a răspuns:

Glume de 2 bani! mi se intampla deeeesss asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica e zmardoi sau cum, nu ia-i dat una intre picioare?

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru anonim_4396):

Nu i-am dat una intre picioare
Colegii mei stau afara si pandesc daca vine profa, Inainte sa vina, cu cateva minute, un baiat din clasa a venit la mine(si-a pus o mana pe banca mea si una pe banca din spate si a inceput sa isi dea parul din ochi, sa ma priveasca fix, sa ma intrebe diverse chestii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

aaaaaaaaa, baga vrajeala de doi bani, nu lua in seama asta, un baiat nu arata la toata clasa ca iubeste o fata,

| benga94 a răspuns:

Un sfat bun de la mine, nu iti face un iubit care e in clasa cu tine sau care e vecin cu tine, o sa va certati mereu si nu va merge, fa-ti unu mai departe putin, nu departe tare asa macar la citeva blocuri distanta sau in alt cartier va fi mult mai bine pentru amindoi.

| Pitbull305 a răspuns:

Poi daca sa mai dat la tine inseamna ca poate te place dar daca o face rar si prost inseamna ca glumeste sau posibil amandoua.

| DiaVp a răspuns:

Daca ai mai vazut ca se da la alta fata, ori o place pe aia, ori pe tine, ori se joaca cu amandoua.
Daca se da numai la tine, citeste-l bine! Poate a mai facut farsa asta si la altcineva.

| gennosuke99 a răspuns:

Nu se dadea la tine doar nu avea ce face... si eu fac asta laughing

| BaiatulCuDobermanul a răspuns:

N-am intales intrebarea cum s-a dat la tine? daca imi explici iti raspund