| Trandafirul19 a întrebat:

Un baiat se uita mereu dupa mine,mereu sta prin preajma mea,dar prietenii lui spun ca acesta nu ma place, si a zis ca sunt urata. Ma place sau nu?
Sunt in aceeasi scoala cu el...si mereu se uita dupa mine cand sunt in preajma lui, dar nu vorbeste cu mine.
Voi credeti? Ma place sau nu?
Care sunt semnele evidente ca un baiat te place?

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

E prea timid. sigur te gaseste cel putin interesanta si de aia te scaneaza mereu. poti sa ii zambesti de cateva ori sau chiar sa ii faci cu mana, poate asa o sa isi faca si el curaj.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar e timid.

| JustStitch a răspuns:

De ce o jignesti? De ce ii vorbesti urat? Sa iti fie rusine!

| JustStitch a răspuns:

Probabil el te place daca se uita insistent la tine happy

| PainiusPetarda321 a răspuns:

Probabil e tsundere. daca nu intelegi ce e aia nu putem fi prieteni imi pare rau