| AnneRose1995 a întrebat:

Un barbat ce te vrea, vrea sa te ceara, iti pune intrebari cu subintles, nu ti-o spune direct? Eu asa stiam.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Stai cam multe tu, la ce intrebari ai, asta chiar nu ma mai mira.
Azi visezi la clipa cand te va cere si vrei sa stii de acum cum e corect sa o faca?laughing
Normal cand te cere, stie el de ce o face.
O sa-ti spuna direct daca nu are dubii!

Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un adevarat barbat sare pe tine nu isi cere nimic, nu suntem la piata, nu vrei sex pa, sunt si prostavani care se pun in genunchi pentru o fata, astia sunt carnivori cere inima fetei

| Freya1 a răspuns:

Cine te cere de nevasta te cunoaste suficient de bine si este deja de ceva timp cu tine deci asa ca te va cere direct.De ce ar sta sa iti bata apropoul ca doara nu este femeie...

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns (pentru Freya1):

Uite ca nu mereu e asa Nati. Eu am fost ceruta dupa 5 saptamani de relatie laughing)

| Freya1 a răspuns (pentru sofisis):

Bine dar ai fost cerut asa nu ati facut nunta luna viitoare.Si eu am fost ceruta asa da eu nu am luat-o atat de in serios fiind timpul asa scurt

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns (pentru Freya1):

Ba am luat-o foarte in serios. Intr-adevar ne-am casatorit la vreo 10 luni de la cerere, dar ne-am casatorit happy

| Freya1 a răspuns (pentru sofisis):

Bravo ma bucur

| sofisis a răspuns:

Pai depinde. Daca e sigur ca si tu vrei, ti-o spune direct. Daca nu e sigur...normal ca pune intrebari inainte happy

Răspuns utilizator avertizat
| SG1995 a răspuns:

Ii faci propuneri cu subinteles cand e vorba de sex nu de casatorie, acolo e nevoie de un barbat ferm, direct... Daca te-a cerut "subtil" e vai de capul lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns:

Ti-o spune direct, deci nu vrea să te ceară.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ai dat de un barbat adevarat, doar copii se Mai joaca dea relatia. Oricum si tu ai zis din prima prozitie deoarece sti ca el te vrea.
Fetele transmit Mesaje Mai subtile ca ar vrea ceva, dar sa stii ca un baiat e Mai direct!

| YellowAngel a răspuns:

Din cate stiu fetele bat apropouri. Puoate nu e sigur pe sentimentele persoanei iubite.

Răspuns utilizator avertizat