| Nimeni256 a întrebat:

Un lubrifiant care ma ajuta sa o fac pe iubita mea sa vrea sex?

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ia-o de nevastă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fericirea ta poate consta in folosirea urmatorul produs afrodisiac :
https://www.sexlab.ro/......late-20ml/

| Nimeni256 explică (pentru corbulalbrosu):

As vrea un gel ceva, nu sa ii pun in băutura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mooor laughing) Asta ii da pastile. Tu vrei sa abuzezi de ea? Ea ca si cum i-ai da sa bea in prostie pana nu mai stie de ea.

| Mmcosmin a răspuns:

Cel mai sigur afrodisiac, desi dureaza ca aplicare, are efect sigur si este:
I-ai un buchet frumos de flori, invit-o in oras la o cina, unde las-o mai mult pe ea sa vorbeasca si ascult-o, fii politicos si decent, o camasa alba, un parfum fin si un dans ar putea grabi efectul, priveste-o doar in ochi nu in decolteu sau intre picioare, incearca sa fii decent nu obsedat. Daca nu merge, repeta invitatia, dar in nici un caz nu fi salbaticul acela in calduri. Femeile nu reactioneaza la lubrefiant. Ele reactioneaza la barbat. Deci trebuie sa fi barbat, nu lubrefiant. Succes tinere!