| anonim_4396 a întrebat:

Un om supraponderal de 200 de kg,va avea șanse la o iubită frumoasă? Acum vorbind serios, nu vreau răspunsuri gen : Nu contează aspectul ci sufletul.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca ar avea vreo sansa de fapt la nici o femeie.
Un om catanrind 200kg nu-i supraponderal, este obez morbid, si este impotent deja.

| Clockwork a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca are verzisori sigur o sa aiba harem pe langa el.

28 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In basme, filme da, in realitate nu

| Derkes a răspuns (pentru RAY):

Dacă omul are bani, e posibil să aibă o iubită frumoasă dar aici e discutabil..pentru că dacă fata stă doar pentru bani, nu prea mai e iubită, e curvă.

| RAY a răspuns (pentru Derkes):

Atractia e ceva invluntar, nu e vina la fata aia ca o degusta un grasan, sa cum noua ne plac fetele tinere, frumoase si nu babe de 80 de ani, e genetic ceea ce sa ne atraga

| Derkes a răspuns (pentru RAY):

Adevărat.

| RAY a răspuns (pentru Derkes):

Noi suntem ramasitele stramosilor nostri, fara a intelege teoria evolutiei umane nu poti intelege omul

| Dismally a răspuns:

Da, daca are alte calitati...

| peperonies a răspuns:

Daca e bogat da. Gretta habar nu are ce vorbeste. sunt atatia umflati bogati cu gagici misto.

| deeeaqq a răspuns:

Stai calm că nu-ți dădeam răspuns de genul.

Clar nu are șanse.
Aici contează și aspectul și că îi este rușine să iasă în public cu el, bla bla. *da știu, nu trebuie să-ți pese ce zice lumea*

| Derkes a răspuns (pentru deeeaqq):

La tine sigur nu are șanse.

| deeeaqq a răspuns (pentru Derkes):

Așa e, de unde știi?

| Derkes a răspuns (pentru deeeaqq):

Am ghicit. Spune-i prietenei tale că vreau cu nerăbdare setul ăla. rolling on the floor) Să-mi accepte cererea pe Facebook.

| deeeaqq a răspuns (pentru Derkes):

Acum îi spun, stai așa.
Dar să știi că e prstă, și-a pus pozele pe Doar eu -.-

| Derkes a răspuns (pentru deeeaqq):

La căte cereri de prietenie are, nu mă miră. rolling on the floor

| deeeaqq a răspuns (pentru Derkes):

Da... vin băieții pe ea, sunt geloasă.

| Derkes a răspuns (pentru deeeaqq):

Te cred

| deeeaqq a răspuns (pentru Derkes):

Mersi că mă crezi, apreciez.

| Derkes a răspuns (pentru deeeaqq):

Cu plăcere laughing

| Desireღ a răspuns (pentru Derkes):

Aștept să-mi zici unde vrei setul :*

| deeeaqq a răspuns (pentru Desireღ):

Vreau și eu, trg
Știi unde stau.

| Camuflaj2017x a răspuns:

1%

| Romania2014 a răspuns:

Daca are bani, poate avea mai multe, nu doar una.

| thereisnothingleft a răspuns:

Nu va avea nicio sansa...majoritatea persoanelor sunt innebunite dupa aspectul fizic

| Julia92Anna a răspuns:

Un om cu greutatea aia oare va avea sanse la viata?

| Mmonicuta a răspuns:

Salut,

Da! Stii, termenul ''frumoasa'' este FOARTE COMPLEX si SUBIECTIV!

Daca persoana-n cauza are o problema in ceea ce priveste propria-i greutate, poate face ceva-n privinta asta. Gresesc? E nevoie de ambitie, documentare si APLICARE!

A incredere in tine si vei emana asta.

Succes!

| DenisaCotora11 a răspuns:

Depinde de cum te vede o fata frumoasa. Fetelor cu suflet bun nu le-ar pasa cum arati atata timp cat te porti foarte frumos cu ele (adica sa nu injuri sau sa te bati). Si poate faci un mic efort pentru o fata si incerci sa slabesti. Mult succes laughing

| Derkes a răspuns (pentru DenisaCotora11):

Nu m-am referit la mine.Eu am 70 de kg laughing