| anonim_4396 a întrebat:

Un penis cu lungime in stare erecta de aproximativ 15-16cm este un penis mic? Am un penis mic? Spuneti laughing Eu am vazut barbati si cu penisul mai mic, dar nu stiu. La prezervative stiu ca mi sunt ok cele de 56mm. Deci, sunt mic?

28 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Penisul tau nu este mic.

| Catrice a răspuns:

Ești mic laughing eu am 22winking

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Nu prea te cred.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei poze sau să simți pe viu?winking

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Eu cred ca e cazul sa te mai maturizezi, copile

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine mami, cum zici tu, renunț la școală și ma duc după tati în Olanda happy

| pussyl0ver27 a răspuns (pentru Catrice):

Tata si fiu, combinatie perfecta la turnat beton

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Cat umor...

| Catrice a răspuns (pentru pussyl0ver27):

Și tu ești ala de se ocupa de betoniera... miștohee hee

| Mayhem666 a răspuns (pentru Catrice):

Tu nu erai fata?

| Catrice a răspuns (pentru Mayhem666):

Are rost aflarea sexului unui user de pe acest site unde toată lumea este anonima?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Catrice):

Nu avea rost nici daca nu eram toti anonimi, dar asta nu ma opreste din a intreba.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| mi25 a răspuns:

Penisul de 14-16 cm este considerat cel normal.
1. Stii care este media lungimii la romani? Ia si cauta pe net sa vezi si la alte state.
2. Degeaba ai penisul mare daca nu-l stii a-l folosesti.
3. Sunt si femei care au nevoie de ceva mai mare, dar astea sunt raritati.
4. Am stat de vorba cu vreo cateva femei, din care doar una a zis ca-i place cel de 18 cm. Celelalte au zis ca este mai placut cel de 15-16 cm.

| anonim_4396 explică (pentru mi25):

Am sa ma apuc sa citesc carti sa invat cum sa-l folosesc rolling on the floor

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba razi. A-l folosi nu se rezuma doar la introducere asa cum cred multi barbati. De aceea sunt multe femei frustrate sexual.

| anonim_4396 explică (pentru mi25):

Bine laughing
Lasa ma cu femeile pls laughing

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? te bate sotia?

| anonim_4396 explică (pentru mi25):

Nu am sotie happy
Tu ai?

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca nu ai si te rezumi doar la manuella.

| anonim_4396 explică (pentru mi25):

Da? laughing
Ce ratat sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt și care au micropenis de 5-7 cm, pe lângă ăștia ești actor XXX. Aia ar trebui sa își facă griji.

| Saiko10 a răspuns:

Nu esti mic, media in Romania este de 14 cm, iar media mondiala este de 15 cm, esti pe medie/putin peste.

| anonim_4396 explică (pentru Saiko10):

Deci e ok. Vai ce ma bucur happy

| LacramioaraBO a răspuns:

Intrebarea mea existentiala este: de ce ai vazut penisul altor barbati, ca sa stii ca e mai mic? Ok, ok...filme porno...dar de unde stii ca era mai mic? Ce formula de calcul cm/pixel ai folosit pentru a determina lungimea instrumentului de lucru? Cum ai luat in considerare variabile precum dimensiunea ecranului in inchi? Daca era fring in incaperea in care se filma si daca actrita avea pur si simplu maini prea mari?

| anonim_4396 explică (pentru LacramioaraBO):

M-am raportat la prietenul meu

| motanuldezamagit132 a răspuns:

Sal ai un penis destul pe mare si folositor orice penis care trece de 13 cm este folositor si durex sunt cele mai bune prezervative

| Marina56toy a răspuns:

Wow îs fata și mie mi-e frica de pe ins mare și tu vorbești de 16 cm de pe ins?