| anonim_4396 a întrebat:

Un penis de 13cm lungime si 12cm circumferinta, e ok? Credeti ca se "potriveste" pe majoritatea fetelor?

9 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da este bine, media ca lungime in Romania este de 12, 7 cm, circunferinta este buna asa ca succes -nu-ti fa griji.

| sierra1 a răspuns (pentru epurasu):

"epurasu a răspuns: Da este bine, media ca lungime in Romania este de 12, 7 cm"

pentru asta, ai merita cel puțin o nominalizare ca user al anului

| sierra1 a răspuns:

"...13cm lungime, si 12cm circumferinta, e ok?"

ce spui tu e ZERO, contează cine și cum e cel la celălalt capăt

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Pai simte ceva sau nu laughing asta ma intereseaza

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai priceput nimic, am spus ce contează!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ok, nu iti face griji.

| Wr3nch a răspuns:

La 12 cm circumferinta nu ar trebui sa ncapa in pantaloni. Eu zic sa mai masori un pic.

| Sofer a răspuns:

Se potrivește. Nu îți face probleme.

| Alinus69 a răspuns:

E un fel de cap de motan