| Xonia a întrebat:

Un psiholog? Cineva capabil sa dea niste sfaturi? Am nevoie:-

11 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Bobocel_rosu happy Te ajut cu ce-a mai mare placere
Papa

| Teodor555 a răspuns:

Furious.samp@yahoo.com contacteaza-ma

| mikilaina a răspuns:

Buna Xonia,
Pentru a vorbi cu un psiholog iti recomand sa intri pe topexperti.ro - prima platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Gasesti pe acest site peste 25 de psihologi cu care poti vorbi pe chat sau intrebari private. Numai bine.

| mikilaina a răspuns:

Www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Pe acest site vei gasi peste 25 de psihologi pregatiti sa iti ofere sfaturi. Poti discuta cu acestia prin mesaje private sau pe chat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui si in ce problema, poate reusim.Numai bine.

| Hash001 a răspuns:

La scoala e mereu un psiholog.

| RetardedRacoons a răspuns:

Tu vrei un prieten sau un parerist nu un psiholog.

| Disstrict a răspuns:

Eu zic sa iei un joint (cel mai bun psiholog) nu te **** cu intrebari aruncate aiurea si plus te face sa te simti binelaughing

| stefffy a răspuns:

Eu sunt la facultatea de psihologie. Poate te pot ajuta, daca vrei sa vorbim pe privat. add : damn.stefyx

| Eubulides a răspuns:

Recomand damn.stefyx pe mine m. a ajutat enorm in momente de criza

| cadillac01 a răspuns:

Da cu siguranta o sa gasesti unul pe TPUlaughing