| Crystallll a întrebat:

Un sărut te poate face sa te îndrăgostești?
Dacă săruți un băiat dulce îi poți trezi interesul?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai ales daca e si bogat gata faci si nunta

| lpavel a răspuns:

Daca il saruti iar el nu se opune, deja era cu ochii pe tine demult numai ca nu avea curaj sa faca primul pas! Deci acel sarut e o usurare pentru el! big grin

| SG1995 a răspuns:

Nu, nu suntem în basme. rolling on the floor

| WaterDrop a răspuns:

Sarutul sa fie dulce sau baiatul?

Poate ca da, poate ca nu.Este o mare sansa sa nu dea cu piciorul momentului, chiar daca nu te iubeste ci doar vrea o aventura cu tine.

Cat despre trezit, este posibil sa nu`i trezesti doar interesul ci si altceva.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sarutul trebuie sa fie special pentru amandoi dar nu neaparat un sarut te face sa te indragostesti de cineva sau invers.
E vorba aici de mai multe lucruri, cu o floare nu poti face primavara.

| Eduard196 a răspuns:

Ii trezesti interesul sa o faca cu tine! De asta sa fii sigura. In rest nu e garantat

Răspuns utilizator avertizat
| ShadedCanvas a răspuns:

Ii poti trezi senzatii in vecinatatea inferioara abdomenului.
Nu, iubirea nu inseamna un sarut si nu exista 'iubire la prima vedere'. Gasesti multe la prima vedere, dorinte care mai de care integrate in social sau in categoria de viata privata, dar nu iubire.

| NaomiPopa a răspuns:

Vrei sa stii daca el se poate indragosti de tine de la un sarut, nu?
sincer si realistic vorbind asta e cam imposibil pentru ca daca nu te place inainte de sarut nu ai nici o garantie ca se indragosteste de tine dupa si cum am spus mai sus sansele sa se indragosteasca sunt enorm de mini, de fapt multi baietii profita dupa unele fete:ei cauta astfel de fete, mai naive care le permit.
stiu ca am scris mult, dar se cam leaga laughing sper ca te-am ajutat si daca mai ai si alte intrebari poti oricand sa apelezi la mine happywinking

| Crystallll explică (pentru NaomiPopa):

Dar el a mai vrut sa ma pupe da i-a fost frica acum vreo 2 luni..si as vrea sa l pup ca sa l atrag cumva..adica vreau sa să îl fac sa ma placa

| NaomiPopa a răspuns (pentru Crystallll):

Da nu o sa il faci sa te placa daca il satuti si el nu isi doreste asta! poate il sperii daca e si mai timid de felul lui...
eu zic sa lasi lucrurile asa cum sunt, sa nu faci tu nimic, daca e sa fie ceva poate va fi cand veti fi amandoi pregatiti. NU INCERCA SA GRABESTI LUCRURILE!
as avea si eu o intrebare pentru tine: cati ani ai?

| Crystallll explică (pentru NaomiPopa):

15..si el 14. dar sa vezi ..intre noi e o poveste lunga