| KaanNoah a întrebat:

Unde as putea invita prima dată o fata? Stau intr-un oras foarte mic. Am 17 ani.

Răspuns Câştigător
| ErnestFrancisc a răspuns:

La un suc?! La un film! In parc happy. Inghetata ca tot e vara happy.

| Plato a răspuns (pentru ErnestFrancisc):

Nu, nu la un suc.

| Blueberry8 a răspuns (pentru Plato):

Pai de ce nu la suc? big grin

| Plato a răspuns (pentru Blueberry8):

Pentru ca e cel mai banal lucru posibil. Orice pleb anost te invita la suc. laughing
Ma jur ca, daca as fi fata, de m-ar invita la suc i-ar muri sansele pe loc, da pe loc.

| Blueberry8 a răspuns (pentru Plato):

Eeeeeeeeee.Banuiesc ca e mic de varsta laughing). Adica stai, generatia din ziua de azi e muuuult mai matura decat eram eu pe la 13-16 ani laughing).Ai si tu dreptate.

9 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu aveti chiar nicio chestie acolo la voi? Local, parc etc.

| ywar a răspuns:

Acasa frate... Ii torni pe gat un pahar de tarie si i-o dai ca la mondiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde și le invită Plato. În pădure sau direct în pat. Normal că la un suc, la o plimbare.

| llleo a răspuns:

La o terasă. Sau în parc la leagăne.

| ErnestFrancisc a răspuns:

In ghetou