| ღSคภ๔яค a întrebat:

Unde ati facut pentru prima dar sex? Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Daca te prind, de dezbrac in pielea goala pe strada Nik-ule, asta ca sa te inveti minte sa mai fii obraznic

22 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

La el acasa. happy

| Азбука a răspuns:

In buzunar tongue

| Narfundo a răspuns:

Sex nu am facutsad.

| Sara a răspuns:

In prima noastra vacanta impreuna, deci la o pensiune laughing

| unione a răspuns:

Intr-un camin de studenti care nu avea studenti

| unione a răspuns:

Cine mi-a dat stupid sa si argumenteze...pentru ca pana acum el/ea e stupidul/a

| andradat a răspuns:

In baie la revelion!

| Emma a răspuns:

Pai.deocamdata nu am facutlaughing)
Dar cand o sa fac voi alege un loc in care sa ma simt bine...
tu?smug

| Adyr0 a răspuns:

In somn rolling on the floor

| deea40 a răspuns:

Nu am facut inca, dar atunci cand o voi face va fi acasa la mine sau la el. sau de ce nu la dus. am auzit ca e fain laughing
uh?

| Gosh. a răspuns:

Ce se-nghesuie lumea sa raspunda la intrebarea asta laughing
Si nici n-au facut-o.
Pai, da, ce sa zic.nici eu n-am facut-o, inca astept persoanahee hee

| mirabella_1176 a răspuns:

Inca nu am facut dar cred ca o sa se intample cand mergem la mare love strucklove struck

| resp3ct a răspuns:

Acasa!

| Axel_9404 a răspuns:

Argumentez eu,, unione'' ce ai zis u nu ii avd rostutongue,, un cmain de studenti care nu avea stundeti'' inseamna ca ai visat laughing erai singurtonguehappy sau poate ai afcut'o singurtonguelaughing))))e si asta o varianta:rolling on the floor))))e bun arglumentu?tongue

| darkeyes a răspuns:

Mda nici un raspuns calumea in afara de primul laughingstraight facestraight face

Nu am facut, dar cand voi face, o sa o fac la el acasa sau depinde unde ma afluthinking la un party.

| Nik a răspuns:

La munte pe zapada

| AlexSala a răspuns:

In pat.

| alexbrada a răspuns:

Acasa la o fosta prietena. ai ei nu erau acasa

| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a răspuns:

In scara laughing)
adica in bloc la el laughing)
era vre`o 3 dim laughing)
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut-o inca dar prima data o voi face cand voi fii linistita adica dupa ce mi se vor culca copilasii si sotul va fi cu mine in pat laughing

| FoRYoU a răspuns:

In avion (in baia avionuluihee hee )

| AlexXxSudStiL a răspuns:

Prima data cand am facut sex, s-a intamplat in masina :X