| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc femei intre 18 si 24 de ani doritoare de relatii? in afara de siteurile de matrimoniale.

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu ai ce cauta acolo,pe facebuck mai merge daca vezi o tipa interesanta si crezi ca merita sa o cunosti mai bine.
In rest,e de ajuns sa iesi din casa si sa abordezi prima fata care iti place,doar curaj sa ai!
Incearca pe facebuck,pe strada, in cluburi, in parc, in cafenele/baruri etc.
Vezi in ce mediu te simti mai lejer si ai mai mult succes, fete sunt peste tot.
Succes!

| RAY a răspuns:

Fetele din Romania multe se vor maritate nu sa faca sex, e o obsesie pentru ele sa faca nunta apoi sa faca sex, se gasesc daca ai banii sau arati hot, vezi la un club, in parc

| Necunoscut112 a răspuns:

Poţi găsi în orice loc o fata de care să te indragostesti. Trebuie doar să ieşi din casă şi să ai ochii larg deschişi.

| Eduard196 a răspuns:

In oras

| Jo17 a răspuns:

La club, la discoteca.

| anonim_4396 explică (pentru Jo17):

In afara si de alea

| Jo17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uh. Atunci nu stiu... Te referi la relatie serioasa sau numai aventuri?

| anonim_4396 explică (pentru Jo17):

Serioasa

| Jo17 a răspuns:

Uite, poti sa faci conversatii cu colegile tale de la servici sau cand vezi o fata in parc, fa cunostinta cu ea, invita-o undeva si fii un baiat bun cu ea. Cumpara-i un buchet de trandafiri de ziua ei. Apoi dupa ce va cunoasteti foarte bine spune-i ca o placi si saruta-o happy
Mai bine asteapta pana o sa iti gasesti sufletul pereche.