| Hera_7281 a întrebat:

Unde lucrati? Ce program si salariu aveti? happy

Răspuns Câştigător
| Alina2day4u a răspuns:

Casnica happy

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Programator/Application Developer.
N-ai auzit niciodată de sintagma "salariul este confidenţial"?! Află acum!

Abh
| Abh a răspuns:

Asistent medical, de bani nu ma intreba, imi vine sa plang.

lolita
| lolita a răspuns:

Lucrez acasa, 24 de ore zilnic fara concediu. salariul? recompensa mea este zambetul si iubirea neconditionata a bietelului meu.

Răspuns utilizator avertizat
| zizibela a răspuns:

Am 17 ani si am un job de vara lucrez ca vanzatoare intr-un magazin si primesc 6 milioane!:X

| Gigiku a răspuns:

La scoala. Lucrez cam 40 de ore pe saptamana si am 15-20 de lei pe zi.

| dannys a răspuns:

Bucatar. 12 ore pe zi fara weekend.Mai mic acum cu criza asta.

| Opt1k a răspuns:

Nu lucrez. dar am facut liceul militar si ma pregatesc pentru o tabara militara!

| unaboona a răspuns:

Lucrez pe corzo...castig 300 euro pe noapte laughing

| claudiu1818 a răspuns:

Lucrator comercial la o alimentara din mamaia, am 19 ani si iau 15 mil/luna

| leuxxx a răspuns:

La bodega. 24H. jjjdemiii de sticle de Jidvei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La spital, sunt medic rezident si mi-e rusine sa spun ce salariu iau... e un pic mai mult ca minimul pe economie, vai si amar. Dincolo sunt platita tot cu suma asta dar in euro!