| anonim_4396 a întrebat:

Unde petreceti revelionul si cu cine?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incest e cand se mentine activitate sexuala cu un membru al familiei sau o ruda din neam.

| AlinaaAli a răspuns:

:-o faci u asa ceva?

| DNSK a răspuns:

Daca-i ruda cu tine, at da

| cherrybomb a răspuns:

Hahaha cum sa ii faci sex oral lui sorta sau sa o masturbezi rolling on the floor gen
rolling on the floor

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Normal... tot o forma de sex e si sexul oral.

| daniel05r a răspuns:

Prin incest se înțeleg raporturile sexuale între rude în linie directă sau între frați și surori. Dar oricum, ceea ce faci nu e ok. Bafta!happy

| mgtow a răspuns (pentru daniel05r):

Nu e bine, dar cati nu fac incest in ziua de ani, multa lume a innebunit. Sau unele fac sex cu cainele, calul din grajd ce m-am prapadit de ras cand am vazut fazele alea.

| Abbyka23 a răspuns:

Daca e ruda cu tine, da frate. laughing) tu nu ti-ai dat seama? stai sa ne intrebi pe noi? cauta in dexwinking

| parazitul a răspuns:

Neah nu se include si sexul oral... poti sa continui ce ai inceput big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ai si alte intrebari ca astea ca ma faci sa rad? happy