| K3nz0rBilosu a întrebat:

Unde pot duce o fata pentru a întreține relații s*xuale cu acordul ei, desigur? Acasa nu pot pentru ca sunt părinții si masina este in service de cateva zile bune, hoteluri nu am in oraș

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Acasa la ea, daca nu se poate acasa la tine.
Ori mai astepata cateva zile, pana scoti masina din service si mergi in orasul alaturat, la un hotel.
Prima impresie conteaza intotdeauna si de ea depind restul!

PS Nu uita sa ai la tine, cateva przrevative!

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca mu e sotia ta mai bine nu o duce nicaieri pentru sex.

| Crackman a răspuns:

In camp pe siloz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o pensiune sau la ea acasă.

| Xpressurself a răspuns:

Daca nici la ea acasa atunci pa scara blocului de la spate. Pa

Răspuns utilizator avertizat
| intrebcenustiu a răspuns:

In padure

| Mayhem666 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Asa incep anumite filme horror laughing

| Rowi76 a răspuns:

Acasa la ea sau intr-o pensiune. Sau intr-un loc mai privat, cum ar fi o padure, departe de restul oamenilor.

| antojoldes2 a răspuns:

Sub un pod