| anonim_4396 a întrebat:

Unde preferati sa va masturbati: in baie sau in dormitor? De ce?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De preferat... pe organele genitale laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Am mai spus bancul asta, dar uite ca ma repet, ca tare bine merge in topicul tau!

La RadioErevan, un brabat intreaba:
- Se poate face sex cu geamul deschis?
Radio Erevan raspunde:
Da, dar este de preferat cu o femeie!

Cam acelasi lucru si cu tine, se poate atat in baie, cat si in dormitor, dar de preferat este prin stimularea organelor sexuale (locatia nu mai are rost sa fie mentionata, ca oricum nu conteaza). laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Este de preferat ca mastrbarea sa fie efectuata dupa baie, in dormitor in timp ce lenevesti intins pe pat, sau seara inainte de a atipi/adormi. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nicaieri, oamenii mari nu mai fac asta.

| vreucarteaIT2013 a răspuns:

In parca la o cafea