| MaDaLiNa_5574 a întrebat:

Unde se salveaza documentele sterse din calculator? am inteles ca daca le stergi si le elimini si din cosul de gunoi nu sunt pierdute ci se mai gasesc undeva...nu stiu unde...stiti voi? fundita si vot!

1 răspuns:
| MâţulMov a răspuns:

Nu se mai gasesc decat pe CD daca le ai pe unul sau in alt PC al unui prieten, coleg, ruda...Concluzie: nu se mai gasesc nici unde daca le elimini din Recycle Bin.Decat daca le iei de pe interner se mai gasesc in documentele mele in ''descarcate'' sau in win rar mi se pare... oricum vezi tu.