| Mihai1000 a întrebat:

Unde trebuie sa atingi femeia pentru a avea orgasm în timpul sexului? In vagin? Dau funda!

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Asta a sunat de parcă ar avea un buton pe undeva.

| romeo78 a răspuns:

Niciunde! Trebuie să știi despre preludiu, trebuie să știi tehnicile unui preludiu și trebuie să fi romantic, atent, calm, dar mai ales jucăuș.
O femeie se poate excita și singură, dacă iubește partenerul, partenerul o excită prin simpla sa prezență, prin comportament.
Poți face sex iepurește, sex de durată medie sau sex curtezan, prin care încerci să cucerești femeia.
Nici o femeie nu seamănă una cu cealaltă. Cum poți excita o femeie, pe o altă femeie, aceeași metodă o poate irita, o poate lăsa rece.
Trebuie să vă cunoașteți cât de cât, trebuie să nu mai existe pudoare și apoi poți spera ca să ajungă partenera la orgasm.

| xXxMargaritaruMortiixXx a răspuns:

Pe crestetul capului, o freci putin in timp ce-i zici "Ce fata buna esti!"