| Axelrunda a întrebat:

Unde v-ati intalnit, iubita/-ul sau sufletul pereche?

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La servici. Problema e ca dupa 1 an si 6 luni ne vom desparti, din 2 in 2 ani schimb suflete pereche

| whatevernvm a răspuns:

Pe omegle

| MihaelaDart a răspuns:

Sufletul pereche l-am cunoscut acum 6 ani In Grecia si am format un cuplu 2 ani mai tarziu (tot in Grecia).

| RAY a răspuns:

Nu stiu daca am avut asa ceva vreodata, pe internet am avut o relatie virtuala atat

| Axelrunda explică (pentru RAY):

Nu este niciodata prea tarziu. Mergi la undeva unde stii ca se aduna oameni, care fac aceelasi lucru care iti place sa il faci si tu. Imprieteneste-te cu cineva, nu este bine sa irosim multa vreme pe pc, o spun din experienta proprie. Probabil ca de fapt stii cum se face, dar vorbeste cu orice fata/femeie(depinde ce varsta ai) si doar vorbeste, nu ai ce pierde. (Doar un sfat de la un nestiutor)

| RAY a răspuns (pentru Axelrunda):

Cand nu atragi sexul opus stai frumos pe scanul tau si gata nu visand la sufletul conteaza

| corbulalbrosu a răspuns:

In perioada cursurilor universitare.

| LoveSleep a răspuns:

Pe TPU.

| Florentina9210 a răspuns:

Pe platou. Cei care sunt din Buzau stiu despre ce vorbesc.

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu am ...plang

| Axelrunda explică (pentru DenisaNicoletaG):

Pai, rabdare, o vei intalni happy, unii au norocul sa isi gaseasca sufletul pereche la 5 ani, altii poate la 17 sau la 20 sau in cazul unora si mai tarziu ^^

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Axelrunda):

Cand?

| Axelrunda explică (pentru DenisaNicoletaG):

Nu sunt Dumnezeu happy, am auzit odata o poveste ca o fatuca (o putem numii si domnisoara) de 25 de ani nu a avut pana atunci niciodata un prieten sau un iubit serios si a intrebat-o pe maica-sa cum sa poata gasi un iubit, ca ea nu intelegea caci era chiar draguta. Si atunci i-a spus sa se roage la icoana Maicii Domnului (cred). Asa ca s-a rugat timp de o luna dar fara succes s-a infuriat si a aruncat icoana pe geam. Dar culmea sortii ca a nimerit pe un barbat tanar in cap cu icoana si si-a cerut scuze. Dar a fost iubire la prima vedere si s-au maritat devenind o sotie si un sot iubitori happy Si da au numit pe fata lor Maria, si se intelege de ce.
Dap

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Axelrunda):

Wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ultimul, aici pe TPU laughing))

| Axelrunda explică (pentru anonim_4396):

Ultimul iubit? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Am stabilit că eu zic "Pe TPU" și tu zici orice altceva, 'să nu bată la ochi'.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ih, am uitat, ce rău îmi pare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axelrunda):

Da, fostul, care după ce ne-am despărțit nu a mai intrat pe TPU laughing))) Vina lui, nu a mea

| Axelrunda explică (pentru anonim_4396):

S-a lasat de TPU laughing, dar imi pare rau sa aud, ce nu a mers?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axelrunda):

Mie nu, tipul era ok, imi plăcea de el, dar era genul ala care făcea din țânțar armăsar, adică exagerat și asta m-a determinat sa o termin cu el. Voia sa știe tot, absolut tot, chiar și ora la care ajungeam la școală sau din astea. Oricum, tot o încheiam la un moment dat pentru ca eu am plecat din România, iar el a rămas acolo că are bacul anul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost mereu legati unul de altul
O cheama Manuela Aka mana dreapta

| Axelrunda explică (pentru anonim_4396):

Vai,eu nu vreau sa o cunosc pe Manuela mea, este ceva gresit? Nu cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axelrunda):

E foarte gresit

| August99 a răspuns:

Eram in alt cartier si am mers la sufletul meu pereche acasa si a fost dragoste la prima vedere am plecat cu ea imediat la plimbare pana acum am mers in multe locuri impreuna... si asa mi-am intalnit bicicleta happy

| Axelrunda explică (pentru August99):

Cum, dar este si perechea mea sad Cred ca ne inseala laughing

| NAT0 a răspuns:

Dacă-ți zic îmi dai funda?
În vis. Hăh. laughing

| mbncf a răspuns:

Pe magicul internet laughing dar a ales să fie doar iubit, nu şi suflet pereche.

| Axelrunda explică (pentru mbncf):

Nu poti alege sa fii suflet pereche cu cineva, o simti si stii ca asa este, dar daca cealalta persona nu te iubeste, inseamna ca,, sistemul de gasire sufletului pereche'' a avut o eroare happy

| Tpuist a răspuns:

Nu l-am întâlnit.

| RoJapan a răspuns:

La sex shop