| anonim_4396 a întrebat:

Unei fete ii place sa domine in pat sau sa fie dominata?

Răspuns Câştigător
| DavidoffUser a răspuns:

Majoritatea vor sa le tragi de par, palme peste cur, sa le faci sa geama, sa te comporti cu ele ca cu niste tarfe in pat. Daca pe tine te excita sa fii dominat, foarte bine, daca nu, fa-ti treaba de barbat ca pentru asta suntem creati, sa dominam.

6 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Sa domine. (unele)

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Doar Alea care se cred superioare.
Acele fete Domină, Domină,
Până când or să aibă de-a face cu un Taur adevărat.
(Ia-o ca P'un Compliment!)

| Mada1920 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, de aceea este important sa discutati dinainte despre capitolul sex, pentru a prevenii eventualele disconforturi, nemultumiri etc.

| StGaLLa a răspuns:

Depinde de la fata la fata daca ajungi in etapa asta nu cred ca sar supara daca ai intrebao happy

Răspuns utilizator avertizat
| ChristianaFata a răspuns:

Depinde bae. Daca fata are experienta si baiatu' nu, e logic ca ea va fi sefa