| Ana7807820 a întrebat:

Unele femei se pot naste cu penis in loc de vagin?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mama natura mai greseste cateodata (anomalii genetice), creind umani cu ambele sexe, adica au ambele sex la nastere, intr-o proportie mai mare, sau ia mica.
Sunt de altfel destul de multi printre noi, doar ca nu isi vor declina niciodata sexul, in public.
Sunt cunoscuti sub denumirea de HEMAFRODITI si puteti sa va lamuriti, daca dati o cautare pe google despre hermafroditi sau hermaphrodite sex.
Statisticile spun ca, anual se nasc in jur de 2000 de copii hermafroditi.
Parintii decid la nasterea copilasului, ce sex vor sa aiba copilasul lor, dar ulterior, acesta crescand, poate decide diferit.
In cazuri rare, mergand atata de departe, inca cer ca unul din apartele genitale sa fie eliminat.
Sunt state in lume, care accepta ca pe certificatul de nastere, buletin sau pasaport sa apara si al 3-lea gen sexual.
http://www.ziare.com/......en-1258135

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul este DA.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este DA. In cazul persoanelor hermafrodite. Sanatate!

| andrey69 a răspuns:

Din povesti am auzit, practic nu am văzut

| Ana7807820 explică:

Uau, nu pot sa creed ca existaa laughing laughing laughing

| Andreeush a răspuns:

Există, sunt malformații genetice.

| RandomPie113 a răspuns:

Da normal eu sunt unul dintre acele femei