| pure9 a întrebat:

URGENT! Am un iphone 4 versiunea 4.2.1 si a-si vrea sa ii fac un jailbreak dar mai intai vreau sa imi spuneti dezavantajele, ii intreb mai ales pe cei cu iphone 4 si jailbreak la el. urmatoarele intrebari ar fi:
1. Daca il conectez la calculator, intru in itunes si pun muzica/poze pe el, FARA sa dau restore imi mai ramane jailbreak-ul?
2. E adevarat ca(virgula) cu restore revine la normal?
3.Credeti ca e o idee buna sa incerc asa: http://www.iphoneforum.ro/......eenpois0n/
Astept raspuns si alte pareri. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Revennaras a răspuns:

1)sa nu faci asta...
2)da
3)de ce sa faci din calculator? caută pe YouTube tutorial installous pentru iPhone...