| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Cei care sunteti experimentati va rog sa raspundeti! Azi prietenul meu m-a dezvirginat folosind degetul. Nu asta e problema. Inainte si-a atins penisul. doar si l-a mutat, apoi mi-a bagat degetul. Ok, el spune ca nu era ud dar mi-e frica sa nu fi fost lichid preejaculator si sa nu-l fi simtit. ce sanse sunt ca sa fiu insarcinata? Apropo, asta e ultima zi inainte de menstruație(care apropo nu e regulata, dar luna trecuta pe 3 mi-a venit) si inca-mi curge sange. Se poate sa-mi fi "accelerat" mai repede venirea menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti linisti deoarece cu cateva zile (5-7) inainte de menstruatie teoretic nu poti ramane gravida nici in cazul in care ai fi facut sex real si prietenul tau ar fi ejaculat in vagin.La aceasta data nu mai exista ovulul necesar formarii unei sarcini. Deci in consecinta nu exista nici cea mai mica posibilitate de a ramane insarcinata. Poti fi linistita deoarece menstruatia ta se va porni negresit in aceste zile. Multa sanatate.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam ciudat, ca să nu zic foarte!, gestul amicului tău. As fi înțeles să îl umezească cu salivă, ca să alunece, dar așa ceva nu am mai auzit! Un anumit grad de risc evident ca exista, așa ca du-te imediat la consultație gratuită, la o clinică cu cabinet de planning familial! Dat fiind ca nu ai dat detalii nici despre vârstele voastre, nici, mai ales!, de când sunteți împreună și dacă ați practicat Petting, îți sugerez să fi foarte atentă cu el în viitor!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ma gasesti pe mess la ID-ul misubacsi

| SkyPilot a răspuns:

Sansele sunt practic zero. Chiar daca a atins lichidul preejaculator, spermatozoizii respectivi, daca au existat, au murit in contact cu aerul. Esti si in perioada de fertilitate redusa deci riscul de graviditate este minuscul.
Daca sangele e proaspat, este de la dezvirginare. Poate sangera 2-3 zile dupa.
Putin probabil sa iti fi accelerat venirea menstruatiei. Esti in limitele normalului.

| sofisis a răspuns (pentru SkyPilot):

Ce mod stupid de a-ti rupe himenul...cu degetul sad

Daca tot va mananca, macar faceti naiba sex ca lumea, macar va si simtiti bine si stiti o treaba. Protejati-va cu PREZERVATIV!

| SkyPilot a răspuns (pentru sofisis):

De ce te certi cu mine? happy Eu am facut ce trebuia la toate virginutele care m-au vizitat.

| sofisis a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu ma certam cu tine tongue
Daca as face-o, ai stii tongue
Ma minunam si eu de "inventivitatea" unora - nu dam nume ca nu e frumos si politicos.

| SkyPilot a răspuns (pentru sofisis):

Mai observ si o lipsa totala de intelegere a fenomenului la unul din raspunsurile anterioare. Nici acum nu dam nume happy

| Iridescent a răspuns:

Dormi linistita.Nu poti ramane gravida.Dar sa aveti grija pe viitor, mai ales el.