| Prokopchuk_Alexandrina_2000 a întrebat:

Urgent! cum sa il faci pe un baiat sa te placa?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ii areti tzatzele

| Skilline2012 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu zic sa-ti inchizi contul de TPU.
Crezi ca esti amuzant, dar am deschis si geamul sa intre gluma si m-a ocolit... da-o naibii. Si nu e singurul raspuns idiot.

| neutrino a răspuns:

Un baiat te vede asa cum esti, iar el te va place sau nu. Inca nu s-a inventat nimic sa poti face sa fii placuta de baiatul pe care-l vrei tu, daca acesta nu este interesat de tine. Daca acesta insa te place, atunci va veni la tine si-ti va spune ca esti frumoasa, desteapta si alte minciunele de acest fel.

| SkyPilot a răspuns:

Sa te apropii de el. Vorbesti mai mult cu el, ii zambesti, petreci mai mult timp cu el dar fara sa pari disperata sau sa il sufoci. Urmareste si felul in care iti raspunde el.

| frostxtq a răspuns:

Sa te comporti natural, sa fii mereu zambitoare si vesela (dar nu in sensu prostesc), sa ii dai mici semnale ca tu il placi happy

| farfuriaverdex a răspuns:

Fi tu insati, important este sa te placa asa cum esti

| aimspeşăl a răspuns:

Să nu fi falsă şi să te comporţi normal

| Elevu53 a răspuns:

La inceput trebuie sa ii atragi atentia.(sunt baiat si stiu cum e asta). Discuta cu el dar lasa-l mai mult pe el sa vorbeasca. Dupe ce vei deveni un interlocutor interesant, el va intelege ca are o sansa de a flirta cu tine si cred ca ti se vor realiza planurile. Succes )

| FataDinLume a răspuns:

Nu poti face un baiat sa te placa.Pur si simplu se intampla.Cand vorbesti cu el sa nu te prefaci sau sa spui ceva ce îi convine lui.Nu e nevoie sa fi alta persoana numai ca sa te placa altcineva.Iar daca nu exista "magie" asta e! Treci mai departe!