| bobo3 a întrebat:

Urgent! Imi place foarte tare de o fata de la scoala mai de mult ma si sarutat pe obraz tot vorbesc cu ea pe fb si a zis sa vorbim mai mult la scoala Cum sa stiu daca ma place va rog ziceti funda!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci se rezuma la ceva extrem de simplu, o abordezi cat mai natural si o intrebi in mod direct fara ezitare daca are sentimente si este atrasa de tine precum si daca accepta sa-ti fie prietena/iubita. De asemenea adreseaza-i propunerea de a va intalni doar voi 2 in vederea unei plimbari cu scopul initial de a va cunoaste mai indeaproape. In caz contrar ti-o ia altul mai tupeist inainte de a-ti da seama. In functie de raspunsul primit iti vei da seama fara echivoc care sunt sentimentele reala fata de persoana ta. Si nu uita, cu rusinea mori de foame, cu adevarul in mana si cu penisul in pantaloni. Deci indemnul este doar unul singur; actioneaza deoarece oricare va fi raspunsul vei fi in castig. Succes.

| MistretulPufos a răspuns:

Te-a sarutat...tu ce crezi?