| Karina1333 a întrebat:

URGENT! In Gta San Andreas am ajuns la o misiune cu o duba, pe care o transport intr-un alt oras ( trec peste apa) si ajung la un gard si nu stiu cum sa-l deschid. Tot in Gta San Andreas este o misiune la care imi vopsesc si decorez masina cum vreau, apoi ma duc la un fel de petrecere si trebuie sa misc masina pe taste si nu merge. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu mergi unde trebuie la prima misiune și la misiunea cu mașina când trebuie să dansezi folosește numerele din dreapta tastaturii.

8 sus 2 jos 4 stânga 6 dreapta.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mergi unde trebuie, vezi harta nu cumva sa mergi cu duba drogatului spre oras pentru ca e simplu daca aia o ai la indemana, iar faza cu tastele e usor daca e sageata sus apesi sageata de sus de la tastatura cand e in cerc si asa faci cu toate.

| En3Rgi a răspuns:

Ai gresit categoria... dar na uitate pe youtube"gta sa part 1; 2; 3; 4...etc"