| anonim_4396 a întrebat:

Urgent!
La mine in clasa e o fata care e cam cea mai sexy din clasa. Ea este destul de cunoscuta in scoala. Participa chair si la miss la balul bobocilor.
Ea mereu este atinsa de alti baieti mai,,importanti" si chair am sirpinzand-o fiind la intalnire cu un coleg de la alta clasa. Odata i-a atins abdomenul unui baiat de la o clasa mai mare si a zis,,mama ce patratele are asta". Ea uneori se,, bate" senzual cu un coleg de clasa si am impresia ca se si plac.
Dar azi cand a iesit la tabla ma uitam destul de intens la ea, iar ea s-a uitat si ea la mine si mi-a facut cu ochiul. Apoi, peste un minut m-a facut cu ochiul din nou, cand s-a intors in banca.
Oare ma place?!?! Sau poate sunt un simplu baiat dintre multi altii...
Mie asa imi place de ea oarecum, doar ca ma cam deranjeaza ideea ca are atatia baieti.
Ea din cate am observatcse orienteaza catre masculii alfa cum s-ar zice. Eu sunt cel mai puternic din clasa(am pus-o la scandenberg si pe matahala clasei care are 190 si e cu un cap mai mare decat mine), dar in acelasi timp sunt si un baiat cam retras si sunt cam tocilarul clasei dupa 2 fete care sunt obsedate de invatat.
Voi ce credeti? Oare ce ar trebui sa fac?
Fara baza sau mistouri, please

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ti-ai gasit si tu pe cine sa simpatizezi din tot liceu laughing))) E ok, ti-o cauti singur, da dupa sa nu ne faci pe toate panarame ca-si bate joc de tine panarama liceului

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

De ce e panarama daca baieti o plac?

| RAY a răspuns:

Cate prejudecati la intrebarea ta, tu vorbeste cu ea si vezi daca te place

| SkyPilot a răspuns:

Daca iti place s-o imparti cu cine stie cati altii, go for it! Fata asta nu va fi numai a ta oricat de mascul alfa ai fi tu.
Gaseste-ti o fata serioasa care sa fie numai a ta.

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

De ce nu ar fi fata serioasa daca e frumoasa?

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Pai citeste ce a scris omul. Il pipaie pe unu pe patratele, se bate senzual cu altul, sunt toti masculii feroce cu mainile pe ea, la omul care a pus intrebarea ii face cu ochiul. Incearca sa-ti imaginezi ca asta e jumatatea ta. Ti-ar placea?
Eu am experienta din perioada liceului cu fetele care veneau sa ma pipaie pe patratele, stiu la ce sa ma astept de la ele.

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

Dar isi placea nu?

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Da, dar nu pentru o relatie.

| aXy99 a răspuns:

Sa fie portretizarea ei prea subiectiva? happy

| AHBreak a răspuns:

Curv*ă frate las-o cauta pe alta care nu este atinsă de alți băieți, Bafta

| RAY a răspuns (pentru AHBreak):

De ce e curva daca baieti o ating?

| Ioanoni4 a răspuns:

Sincer... ignor! Nu meriti asa ceva nu te cunosc dar, astfel de fete nu merita sa fie curtate de baieti buni, am o varsta sunt femeie si dupa ani de zile m-am reintalnit cu "tocilarele" clasei, surprinzator! Niste femei Foarte Frumoase si realizate, fii istet si opteaza la o fata retrasa si linistita ca tine!

| RAY a răspuns (pentru Ioanoni4):

Deci fetele timide, urate sunt sfinte iar cele frumoase curve?