| Odin666 a întrebat:

URGENTT VA ROG DAU FUNDA! In timp ce faceam petting cu prietena mea mi-am introdus capul penisului, doar foarte putin la ea in vagin. Inainte de asta apasam cu penisul doar pe pantaloni deci daca as fi avut lichid preejaculator nu ar exista nici o sansa ca ea sa ramana adevarat?
Tin sa mentionez ca nici la masturbare nu secret lichid singurul lichid secretat si in timpul masturbarii este sperma la mine.
Daca totul s-a intamplat in mai putin de un minut si eu cand mi-am scos capul de la ea din vagin uscat exista sansa ca ea sa fi ramas insarcinata?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai linistit ca nu se ramane insarcinata asa de usor.
Trebuie sa aiba loc un act sexual propiu-zis sa ramai gravida asa usor.
Aveti grija pe viitor cu astfel de jocuri!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai bagat capul in ea? ma baiete, ai grija pi.a mushca.normal,dupa ce se insoara un baiat, nasul lor intra cu mireasa in camera nuptiala s-ii rupe dintii pasaricii.deabia dupa aia mirii pot face dragoste.e de mirare cum de nu ti-a facut-o franjuri.ai grija fratioare sa nu ramai fara unealta de tanar.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei4g a răspuns:

Sunt sanse foarte mici sa ramana, MAI mult teoretice.Dar pe viitor daca va jucati si faceti mai mult decat petting pune-ti si tu un preze...Nu-ti mai baga capul fara caciulita, ca dupa aia o..sa fie mai nasol, se termina joaca! E safe pentru toata lumea si nu mai aveti griji si batai de cap.Nu uita sloganul: Fara 'PREZE' nu pup sex!happy

| KatherineSophia a răspuns:

Te ai terminat inainte sa introduci capul? Daca nu atunci nu a ramas, stai linistit!

| Odin666 explică (pentru KatherineSophia):

Nu m-am terminat deloc inainte eram complet uscat frecanduma de pantalonii ei.