| pisioi a întrebat:

V-a intrebat vreodata la spovedanie pe fete daca mai sunteti "fecioare" daca da ce i-ati zis si ce v-a zislaughing.winking

Răspuns Câştigător
| pisoias29 a răspuns:

I-am zis ca nu mai sunt si mi-a zis ca nu o sa mai fiu fericita niciodata si m-a intrebat unde mai este acum farmecul de dupa nunta chatterbox

15 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daaaa
Acum de Craciun.blushing
M-am facut sfecla si i-am zis adevarul:da.

| Castiel a răspuns:

Interesant subiectulrolling on the floor de abia astept sa vad si eu raspunsuri pe aici!

| AnonimA a răspuns:

Buna nu dar daca m-ar intreba i-as raspunde sincer pentru ca in biserica nu e bine s mintikissSi mai ales parinteleoh go on

De fapt nici undeblushing

| simiiii a răspuns:

Cine crezi ca a intrat de mai mult de 2 ori in bisericalaughing? Cel putin eu am intrat odata cand m-au botezat ai mei si odata ca m-a luat bunicamea cu forta, ca m-a vazut cu piercingul in buzarolling on the floor de-a zis ca a intrat necuratul in mine, si atunci a fost foarte naspa, cum am intrat, m-am impiedicat de prag si n-am putut sa nu ma abtzin sa injur worried, daca ar fi sa ma spovedesc si popicul m-ar intreba, cred ca i-as raspunde scurt si la obiect, dc te intereseazalaughing n-ai alta treaba?raised eyebrowslaughingkiss

| Tania a răspuns:

Nu,dar o data m-a intrebat o chestie mult mai naspa, la care nu am raspuns sincer, pentru ca nu e treaba lui si ma doare in 14; ce trebuie sa stie toate amanuntele intime?

| romichete a răspuns (pentru Tania):

Serios?:d gen daca inghiti chestii din astea?big grin ce anume te-a intrebat zine si nouabig grin

| Tania a răspuns (pentru romichete):

Nu,daca fac ce faceti si voi baietii la filme prono laughing laughing laughing

| Ingerash a răspuns:

Popa al nostru nu ne intreaba, trebuie sa ii zicem noi pacatele...

| Candice a răspuns:

Nu dar daca mi-ar cere amanunte intime normal ca l-as minti laughing

| Byutza_8714 a răspuns:

Nu si daca ar intreba cred ca asi radelaughing laughing laughing si nu cred ca iasi zice adevarul... laughing) laughing

| mee_4833 a răspuns:

Pe mine m-a intrebat o data daca am avut ganduri cu baieti si tot din asteaoh go onlaughing

| dana1986 a răspuns:

Credeam ca doar femeile batrane se duc la spovedanie, eu sincer nu m-am dus niciodata dar atata timp cand te duci sa te spovedesti trebuie sa spui si adevarul altfel nu are rost sa te mai duci

| LLO a răspuns:

Jos pălaria

| Chérrrie a răspuns:

Nu m-a intrebat si nici nu ia-si spune adevarul.e o chestiune intima si privata!

| Crucified a răspuns:

Dar n-am mai fost la biserică de 2 ani laughing Şi ultima dată m-am dus de paşte şi nu m-a întrebat mai nimic la spovedanie laughing. Doar m-a întrebat dacă am ţinut post şi i-am zis că nu laughing Pe atunci aveam vreo 11 ani parcă thinking Şi n-aveam eu faţă de parcă m-aş fi f... laughing Dar nici cine ştie ce inocentă nu sunt laughing Adică n-am eu faţă de virgină thinking sau am? laughing