| Hereiam7 a întrebat:

V-am disperat cu intrebarile mele despre acelasi subiect...imi cer scuze. Dupa cum spuneam el imi spunea ca vrea sa vina la mine sa ma vada(sunt din alt oras)ca ma place mult, iar dupa 2 zile dupa ce ne-am intalnit s-a culcat cu o fata. A zis ca nu e importanta pentru el, doar pentru nevoie. Apoi dupa ce a vazut ca m-am suparat m-a cautat intr-una si pana la urma vrea sa vina la mine fara sex. I-am zis ca nu o sa stau cu el in camera de hotel nicio secunda si a acceptat. Mentionez ca vine de la 6 ore distanta si ma gandesc de ce ar veni atata drum la risc. Adica poate cedez, poate nu. Eu oricum am acceptat sa vina dar nu o sa fac sex cu el, i-am spus asta si a zis ca e in regula. Acum sa vedem...ce ziceti? E ok? Din moment ce nu fac sex cu el, chiar daca voia asta nu reuseste. Si i-am zis de la inceput. El insista sa vina doar sa ma vada, ok. Adica daca nu fac sex cu el ma pot vedea asa-i? Nu pic in plasa lui. I-am zis de o mie de ori ca nu vreau si nu o sa fac indiferent de ce spune. In fine. Va multumesc frumos pentru toate mesajele si de la celelalte intrebari.

Răspuns Apreciat de Editori
| Emma30555 a răspuns:

Pai el vine sa te cunoască mai bine sau vine cu încercarea de a te cuceri, poate nu o sa faci în seara aceea dar probabil în alta seara se va întâmpla, asta cred ca gândește el. Tie ți e teama ca el urmărește doar asta, motiv pentru care nu vrei sa cedezi prea repede iar el probabil crede ca se va întâmpla acum sau altădată, nu e chiar asa complicat, el nu gândește anormal, nu înseamnă că dacă cedezi nu te va cauta sau dacă nu cedezi te va cauta... Relația e oricum destul de complicata fiindcă e la distanta... Tu din start greșești ca ești prea speriata de gândul ca el vrea doar sex, dar nu poți ști niciodată ce are un om în minte, poate ca nu vrea doar sex dar se poate întâmpla sa nu te mai caute din alte motive, nu exista rețetă pentru asta, ar trebui sa fii mai detașata, vezi și tu pe parcurs ce se întâmplă, și dacă te cauta bine dacă nu asta este, dacă nu vrei sa faci sex cu el pe motiv ca vrei sa l cunoști mai bine e foarte ok, dacă vrei sa faci nu e un capăt de tara, dar îți asumi ca o relație poate sa meargă sau nu

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Parerea mea e ca o sa faci sex cu el. Nu pentru ca insista el, ci pentru ca si tu vrei asta. Am auzit povestile astea ale tale de multe ori, crede-ma. Oricum mi se pare o ambitie prosteasca sa nu faci, desi vrei, doar ca sa demonstrezi ca ce?!

| GouDidodino a răspuns:

Sigur o sa faci sex cu el si tu stii asta

| Rux04 a răspuns:

Bună. Părerea mea este că și dacă nu o faceți acum, după ce va obține ceea ce-și dorește o să te lase. Din moment ce s-a culcat cu fata aceea. Te sfătuiesc să nu cedezi.