| Barbiiie95 a întrebat:

V-am mai zis ca imi place de un baiat de la mine din liceu ei bine acum a iesit nasol tare in afara de faptul ca s-a suparat pe mesajul de atunci "baga-te fata cu asta sa le oftici pe colege" trimis de o colega eu nu sunt genul de fata cu treburi de astea dar...in fine acum vine in fiecare pauza la mine in clasa se...saruta cu colegele mele numai cand sunt eu de fata mor sincer simt ca numai pot e total aiurea ce mi se intampla mai rau mi-a dat ignore, o parere un sfat va rog, multumesc.

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Mi se pare stupid cum gandesti in legatura cu ceea ce spune barbie"Batik"
Mi se pare absolut normal sa se fi ofticat pentru mesajul ala si clar poti sa iiti dai seama ca "TE IUBESTE"! Deschide ochii! Daca nu te iubea nu ii pasa si nici nu facea gestul copilaresc de a incerca sa te faca si el geloasa...intr-adevar putin penibil sa te razbuni dar solutia e una singura : Du-te la el si lamureste lucrurile,. Acum poti fi sigura de ceea ce simte dupa ce a facut asta

| Batik a răspuns:

Ceau barbii. si intrebare si reaspuns ati dauwinking dupa tine crezi ca numai acel biat este in scoala? cum sa mori de ciuda, nu ai cum, daca ati iei gandu d ela prostiile alea o s ate simti mult mai bine, lasa-i in pana ta de tarani si de ofticosi. gasesteti un baiat frumos si de ttreaba si ai sa vezi cum se intoarce roata, nu cu acel baiat care se saruta cu 3, 4,, 5,6,7 la rand. Bafta si mult succesc ati doresc papapa :*