| Arakiss a întrebat:

V-ar place sau v-ar incita sa faceti sex in public? Sau ati facut?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Misto intrebare... prima data nu ma incitat ca eram prea concentrat la sex, a doua oara mau enervat pensionarii care se uitau chioras, a treia oara eram prea excitat sa-mi mai pese... dup'aia nu ma mai interesat! Serios!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, nu.

| Hammurabi a răspuns:

Am încercat cu fosta.
Dar n-a vrut.
Că "e prea multă lume pe stradă", că "uite, se uită polițistul la noi", că "unde îmi pun eu telefonul dacă mă țin de gărduleț"... motive d-astea de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare inseamna ca mã iubeste daca accepta fanteziile mele de sex in public?
Nu. Nici n-as vrea, nu vreau sa se asemenea cu,‘agent public’,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate blushing

| Paul754880338 a răspuns:

Da! Super! Patul din cabina unui camion Scania din 2017. Ai optiunea de a trage perdele si a avea intimitate sau... nu. A fost... si inca este magic!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă ai fantezie din astea de ce nu! Încearcă.
Eu deocamdată prefer să am intimitate maximă =)

| oz_1736 a răspuns:

In locuri in care cred ca nu ma vede nimeni, da. Dar cu public, nu.