| Ava1231 a întrebat:

V-ati comparat vreodată iubita cu alte fete?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu am iubită. Însă dacă aș avea de ce să o compar cu altele, dacă nici eu la rândul meu nu mi-aș dori să fiu comparat.Ea trebuie să însemne totul pentru mine, iar eu să fiu totul pentru ea.

19 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tot timpul.

| Cheo0S a răspuns:

Dah orice e Mai bine decat mana dreapta. Mana stanga de exemplu le compar tot timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| Ava1231 explică (pentru AMATTO):

Dcc n ai cum

| Crackman a răspuns:

Ce rost ar avea

| Ava1231 explică (pentru Crackman):

Pai asta ma gandesc

Răspuns utilizator avertizat
| Ava1231 explică (pentru AMATTO):

Aoleo...

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

O faci fara sa vrei in gand si minte. Oricat am nega si am spune noi cand vedem alta fata care ne-ar place mai mult o comparam cu aia. Verbal cu voce tare nu sunt multi care s-o faca, dar in gand... Ohooooo

| Saiko10 a răspuns:

Normal,trebuie sa o compari, de aia inveti despre femei si cum sunt ele sa nu o alegi pe una nebuna.

| Ava1231 explică (pentru Saiko10):

Si daca e nebuna dc ai ales o?
Nu stiai ca e nebuna fara sa o compari cu alta, in conditia in care ea e iubita ta?

| Saiko10 a răspuns (pentru Ava1231):

Tu crezi ca ajungi sa cunosti o persoana din prima luna? daca da inseamna ca esti copil, uni oameni stau si ani cu unele femei si habar nu au cum sunt ele de fapt.

| Ava1231 explică (pentru Saiko10):

Pai o cunoati cu timpul din ce in ce mai bine. Dar nici sa zici ca stau ani de zile fara sa stie cum sunt de fapt.

| Saiko10 a răspuns (pentru Ava1231):

Ma,tu ai vrea sa iti pierzi cativa ani cu una doar ca sa vezi ca nu era ce parea? normal ca nu, asa ca, o compari cu altele sa vezi cum se comporta sa vezi dinainte daca este buna sau nu, ca sa nu pierzi ani cu fiecare.

| Ava1231 explică (pentru Saiko10):

Si cum poti sa o compari cu altele daca nu stii mare branza despre altele? Ok, o poti compara cu fostele. Dar nu o poti compara cu aia vazuta in supermarket sau cu aia beata din club.

| Saiko10 a răspuns (pentru Ava1231):

O compari cu fostele, si o mai si compari cu ce vrei tu la o femeie, normal ca nu poti compara o fata daca nu ai foste, de aia este important sa ai si de alea. de ce crezi tu ca majoritatea relatiilor dintre tineri nu tin? pentru ca doar experimenteaza pentru a sti pe viitor ce vor.

| LoveSleep a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat