| LauraLl a întrebat:

V'ati indragosti de >voi?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Sincer de indragostit m-as indragostii, dar nu cred ca ar tine prea multlaughing nu cred ca m-as suporta.laughing

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Da... dar din pacate eu nu vreau sa accept sa fiu cu mine... si sufar foarte mult crying( ce pot face ca sa accept? sa flirtez cu mine? sa ies cu mine la un suc?:X:X:X poate iese mai mult de atat.cine stie whistling rolling on the floor)) ce intrebare stupida.

| shtephie a răspuns:

Da, m-as indragosti de mine ca am un suflet foarte frumos si ma iubesc :X

| forever4you a răspuns:

Nu cred tongue

| xxxname a răspuns:

Da, deja ori de cite ori ma uit in oglinda, ma trec fiori...tongue

| Sexualitate a răspuns:

Adică dacă am deveni narcisiaci?
Până la un punct, fiecare persoană trebuie să se preţuiască. Face bine la edificarea şi conservarea stimei de sine.

| IoanaXxxxx a răspuns:

Cum? ce prostieee!