| anonim_4396 a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de alta persoana de pe TPU? (fara sa o cunoasteti in real life). Cum sa ii spun ca imi place de ea / o apreciez enorm fara a fi inteles greșit sau fara a spune ca o mint?
verific telefonul la fiecare 15min după un semn de la ea... ce pot. face sa o cuceresc? imi place mult de ea, sincer...

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda... candva s-a intamplat si acest lucru.

Legat de a doua intrebare, pur si simplu poti sa iti arati recunostinta si cam atat, sa ii spui ca o apreciezi ca persoana. Daca iti raspunde si are chef de vorba... ok, daca nu, nu insista.

Iar legat de ultima intrebare, nu crede ca este o arta, sigura... toti suntem egali, si fete si baieti, NU are nicio obligatie si nu scrie nicaieri ca cineva ar trebui sa se lase "cucerita" ca persoana. Deci daca nu vrea, nu vrea, si nu ai ce sa ii faci.

Numai bine! ^_^

15 răspunsuri:
| rapandula a răspuns:

Nu mi s-a intamplat sa ma indragostesc, LOL, dar sa empatizez da.
Hai zi-ne despre cine e vorba, sau n-ai sange-n instalatie? Acum m-ai facut curios, nu mai pot sa dorm la noapte.

| str1tz123 a răspuns:

Cred ca tu esti persoana potrivita pentru mine. da mi mesaj @_emma__pop_

| Catrice a răspuns:

Uuu interesant.

| Santinela a răspuns:

Trimite i o poză cu penisul tău ți spune-i că vrei s-o bage pe toată

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, slava cerului. Mai bine ma indragostesc de un personaj din desene animate decat de un ciudat de pe TPU. Desi cred ca sunt cativa care s-au indragostit de mine. Sorry baieti dar nu e reciproc. laughing

| RAY a răspuns:

DA

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu, dar m-am indragostit de un personaj dintr-un anime!

| mgtow a răspuns:

Am patit-o cu rezultat dezamagitor. I.am zis direct fara ocol care e contractul conditiile dar avea alte preferinte. Asa m.am intarit mai mult & sant indiferent

| Meme10Meme a răspuns:

Da. Jassmina, suna-ma!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Santinela):

Esti nebun

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Da fix rolling on the floor

| SilentRain a răspuns:

Nu,dar simpatizez unii useri care chiar dau răspunsuri inteligente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt sigur ca mai sunt persoane care au trecut printr-o astfel de experienta happy banuiesc ca... in cele din urma, cine se aseamana, se aduna.

| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor Da se intampla, cand stai singur si nu ai o viata reala, te atasezi emotional de anumite conturi cum misca pe ecran, tu ai de fapt o relatie cu telefonul, raspunzi cu emotii reale la activitatea virtuala. Deci nu cred ca mi s-a intamplat pe acest site, nu am vazut nici un cont destul de bun sa-mi placa chiar asa, cred ca e de vina "mediul" si mintea utilizatorilor. Fi pregatit ca urmeza sa apara si "rivalul". Nu-i spui ci se vede, cat de afectat iti este comportamentul virtual si viata reala.