| anonim_4396 a întrebat:

V-ati inselat vreodata iubitul/iubita? De ce?

14 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nici măcar cu gândul.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu.
Daca chiar as vrea altceva, pur si simplu as pune punct relatiei.

| ιυвιтα a răspuns:

Nu am făcut asta deoarece atunci când am început o relație, m-am asigurat ca persoana respectiva este tot ce îmi doresc. Poate unii inseala fiindcă nu consideră de ajuns ceea ce partenera/ul îi oferă.

| AFR81 a răspuns:

Vezi sa nu-ti raspunda lumea sincer rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

Bine zis

| Prezidentul a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, de ce as face asta?

| RAY a răspuns:

Nu,ca n-am avut

Răspuns utilizator avertizat
| Xpressurself a răspuns:

De ce sa fie inselat celalalt? daca chiar o vrei si pe altcineva de ce nu-i spui sincer uite ai liber la una daca esti de accord sa o fac si eu cu unu. in vacanta la mare. si apoi uitam
insa nu prea se uita si apar reprosurile, apoi se vrea mai mult, si totul se destrama.
daca nu ai gasit persoana potrivita nu te condamn ca gandesti asa insa atunci cand o vei gasi nu vei mai vrea tu sa ai si pe altcineva.

| StephanieS a răspuns (pentru Xpressurself):

Nu vreau nici acum. Sunt multumita cu ceea ce am. Insa oarecum ii "condamn" pe cei care inseala, nu am putut sa inteleg niciodata de ce fac asta... happy Nu e vorba ca vreau eu sa insel sau ceva. Nu sunt genul. happy

| spiridus25 a răspuns:

Nu,pentru ca nu imi sta in caracter, in plus daca partenerul pe care l-am ales este asa cum mi l-am dorit nu vad de ce l- as insela.

| SuckTheGod a răspuns:

Nu, din respect.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Da.Am o inima mare, pot iubii 2 femei deoadata!

| losseru a răspuns:

Da frate ca nu vrea sa facem treaba

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu. Pe principiul ce tie nu iti place, altuia nu ii face.