| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

V-ati inselat vreodata prietena? Care au fost motivele pentru care ati facut`o?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, niciodata! Nu stiu, pur si simplu nu am putut si nici nu pot...nici cand eram despartita de el nu puteam sa fiu cu altul, ma simteam aiurea, il iubesc prea mult ca sa il insel, deci raspunsul meu e nup.

| Malvina24 a răspuns:

Nu pot sa ma pronunt exact! a sarutat odata un baiat la o intalnire la care mersesem fara sa stie iubitul meu, insa doar atat, a fost o simpla intalnire, una singura! Nu stiu de ce l-am sarutat pe acel baiat, mi-a placut, si am facut-o! faza e ca baiatul ala si-a facut iluzii si acum nu mai scap de el, a fost totusi omenos ca nu i-a zis nimic iubitului meu cu toate ca s-au intalnit de cateva ori! greseala mea!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

A insela pe cineva e un gest foarte urat, de regula se procedeaza asa atunci cand nu exista respect fata de persoana iubita.

| adi4ever a răspuns:

Nu mi-am inselat niciodata vreo prietena da m-au inselat elelaughing si am cazut de fazan da lasa ca le prind eu odata daca vor sa mai fie cu mine si le insellaughing

| Merilynne a răspuns:

Nu inca