| alinutzacodruta a întrebat:

V-ati masturbat vreodata in fata partenerului? ia sa va vad...tongue

Răspuns Câştigător
| gabriela_7862 a răspuns:

Sincer, da si este foarte excitant pentru un barbat sa vada asta. e unul din lucrurile care reprezinta "sarea si piperul" unei relatii sexuale implinite. alte intrebari?

18 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Normal...de nenumarate oritongue

| Cryssy a răspuns:

Nuuu

| Leea1234 a răspuns:

Nu m-am masturbat niciodata!
dar cred ca ...as face-o, daca el mi-ar cere...doar e sotul meu!

| MajorAsshole a răspuns:

Nu, dar as face-o daca mi-ar cere happy si mi-ar place sa faca si ea chestia asta... bineinteles, nu amandoi in acelasi timp tongue

| Encore a răspuns:

Nu, am doar 20 de ani, am timp rolling on the floor

| hândel a răspuns:

Nu, niciodata. tongue

| emi a răspuns:

Normal! eu in fata lui, el in fata mea... unul pe altul.sunt excelente jocuri erotice si stimuleaza pe lunga duratalaughing

| maxQ a răspuns:

Allynna...imi pare rau sa zic... Dar ai niste intrebari foarte prostesti straight face ai mai mult de 13 ani? straight face

| maxQ a răspuns:

Deci am ras cu lacrimi : @FlorinSalam : Doar in fata "web`ului" laughingrolling on the floor

| roxy_5007 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ma masturbez in fata pentru ca ma satisface

| utzuman2006 a răspuns:

Sa ne ti la curent rolling on the floor

| Pufulete666 a răspuns:

Nu si nici nu as face-o, mi-se pare putin ciudat.
Dar u? thinking

| alinutzacodruta explică:

Sincer as face-o... nu vad ce m-ar oprii big grin

| nu-vreau-nume a răspuns:

Allynna ai partener? ori recurgi la masturbare?
ai facut-o vreodata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai inebunit? Pai ce ma lasa sa-mi termin treaba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fata partenerei, nu, decat in fata web`ului; D

| november4gina a răspuns:

Permiteti-mi sa cred ca cei care au raspuns NU la aceasta intrebare au ori mai putin de 15 ani ori mai mult de 70...

| pisoi a răspuns:

Nuphappy si as faceo daca miar cereo el eventual si daca as simti ca e nevoie tocmai in momentul acela