| Gusticel a întrebat:

V-ati masturbat vreodata in timpul cursurilor online?

Răspuns Câştigător
| lulufunny6766 a răspuns:

Da la fizica mai exact, atunci e cel mai placut

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai specificat la ce fel de cursuri participi tu, odata ce vorbesti de masturbare.
Banuiesc ca-i vorba de video chat sau pornografie, fiindca nu poate fii vorba de cursuri scolare, fiindca la mate de exemplu, doar parul in cap ti se poate scula, ca alte organe sunt deja incremenite.

Cursuri "universitare" de pornografie poate...
Ca dupa un curs intens de legislatie sau de rezistenta materialelor nu ti se ridica nici pixul, dapai sa te excite ceva la creier.

| Gusticel explică (pentru Violleta2022):

Nicidecum videochat si pornografie. Cred ca e evident ca ma refer la cursurile universitare.

| doctorandus a răspuns:

Sa-ti spun un pont: femeile se pot masturba in public fara sa afle nimeni ca se masturbeaza.

| Apokales a răspuns:

Excita pe cineva formula lui Pitagora sau Mihai Viteazul?

| UnDiavol a răspuns:

Doamne ferește laughing) ce a fost asta laughing)

| didu112233 a răspuns:

Da tot timpul am un pof super hot si am tot felul de fetishuri cu picioarele lui.