| shim a întrebat:

V-ati simtit vreodata lipsiti de atentie din partea sexului opus? uhhh e greu

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dap, e dureros

| Candice a răspuns:

Buna,
Da, este greu, dar decat sa iti faci iluzii cu acea persoana, mai bine suporti ce se intampla.

| adina_8849 a răspuns:

Probabil ca da majoritatea persoanelor cred ca au simtit asta intr-un moment al vietii.dar daca vrei sa-si dea seama ca simti asta poate ca el/ea nu realizeaza ca simti lipsa atentiei din partea ei sau a lui cel mai bine e sa-i zici ce gandesti.

| ruxyrusu a răspuns:

Da,chiar de curand. e greu, dar stiu ca tot la mine se va intoarce, pentru ca ma iubeste