| anonim_4396 a întrebat:

Va doresc un Dragobete Fericit si Frumos sa aveti, sa iubiti si respectati jumatatea voastra, iubirea voastra cea mare! Pentru cei care nu au inca jumatatea vietii langa ei, situatie in care sunt si eu, va doresc sa o gasiti cat mai repede si sa va bucurati de darul iubirii si al dragostei.

Voi cei faceti de Dragobete? Aveti prieten/prietena?

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Multumim foarte foarte frumos si eu sunt in situatia ta.Nu fac nimic nu am pe nimeni.

| deeeaqq a răspuns:

Mulţumim.

Mă distrez. Poate că da, poate că nu

| danutzu96 a răspuns:

Pt mine nu exista sarbatoarea asta.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu sunt solo. Toata viatawinking laughing

| AlbNegru09 a răspuns:

Mulțumesc asemenea. Nu sărbătoresc, stând acasă. Am un soț minunat. Şi il iubesc foarte mult.