| Alexxiax98 a întrebat:

Va indragostiti usor? Puteti avea relatii sexuale fara sa va implicati emotional (chiar si involuntar)?

31 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E foarte frumos sa fie si sentimente, dar de multe ori ele pot scadea paradoxal, calitatea actului sexual, pentru ca vrei sa fi perfect si sa o super satisfaci, dar nu merge fix mereu.
Cand e doar asa, calitatea poate fi mai mare, tot paradoxal.
Dar de la situatia 2 se poate ajunge, la fel de paradoxal si la o relatie mai complexa, in viitor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce pune ti intrebări idioate? De ce, care este scopul?

| supadeceapa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pui de ani de zile întrebări despre tocuri, pe bune că alea au un scop? laughing)))

| RAY a răspuns:

Nici numai stiu, numai am simtit ceva de genu de mult timp, da, as putea, daca ar fi atractie fizica intre noi, banii sa am iar ea sa arate bine asa conteaza

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Va indragostiti usor?
DA.
Puteti avea relatii sexuale fara sa va implicati emotional (chiar si involuntar)?
NU.

| Drimmero a răspuns:

Nu ma indragostesc usor.
Pot avea si relatii sexuale fara sa ma implic sentimental.

| aXy99 a răspuns:

Nu si nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu. Da

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Pai cum "eronat" supica? laughing
Stii mai bine decat mine cum fac eu? Vezi c-am vorbit la persoana I. laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Las' că-ți trece laughing

| Plato a răspuns:

Deloc usor.
Trebuie sa fiu mai intai implicat emotional, abia apoi se pune problema de relatii sexuale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Vai, ce scump esti. Cu domn parinte am onoarea?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Scz am deja preoteasa.

| Endoryus a răspuns:

Da. Clar nu. Fara sentimente nu se poate asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu prea usor, de la un moment dat de obisnuiesti si devii imuna la vrajeala ieftina, atunci e nevoie de mai mult ca sa zici ca te-ai indragostit.
Desigur ca pot, daca vreau, dar de obicei el nu poate.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

I-auzi, asa haladita esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Si inca cum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"dar de obicei el nu poate."
Sau tu il alegi gresit pe el.

Sigur ai o grãmadã de fraieri care sunt pregatiti in orice moment, doar ca nu-ti dai seama ca sunt cei mai ok care ii poti atrage.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca am multi fraieri, cum altfel?
Nu-l aleg eu gresit, nu e vina mea ca sunt irezistibila si se indragostesc ei. laughing

| Romanul86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunteți irezistibilă în sensul că sunteți frumoasă, deșteaptă și bogată?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Romanul86):

Exact, toate alea si modesta, sa nu uitam de modesta. Va ingadui sa-mi vorbiti mai putin formal, domnule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suna atât de promitator

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,da

| DeathOfDreams a răspuns:

Foarte greu, de fapt.

Legat de a doua întrebare, depinde. În general, pe un interval mai lung de timp, tind să mă atașez emoțional.

| Paul754880338 a răspuns:

Fara implicatii emotionale si chiar involuntar? Suna ca un accident, unde semaforul era mascat de crengi de copac. Crezi ca atat de departe se poate ajunge?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu si nu.

| OrdanKarris a răspuns:

Va indragostiti usor? Prin facultate da, acum nu!
Relatii sexuale fara implicare emotionala? Cateodata da, cateodata nu. Depinde de zi, de context, de persoana. Depinde. Nicidecum implicare emotionala pana intr-acolo incat sa fiu exploatat, clar nu!

| Gofigi a răspuns:

Nu și da

Răspuns utilizator avertizat
| Dece5 a răspuns:

Ma pot indragosti usor. Pot avea si relatii s. fara implicare emotionala, dar adevarul e ca nu am avut asa ceva.