| anonim_4396 a întrebat:

Va intreb si eu asa, de curiozitate.

Ascultati orice gen muzical sau aveti preferinte? Mancati orice fel de mancare sau doar ce va place mai mult? Purtati orice fel de haine sau doar ce va place?

Voi realizati ca asa cum exista preferinte in materie de muzica, haine, mancare, asa exista si preferinte in materie de sex?!

Cum naiba sa ii spui unei persoane ca e imatura pentru ca ce, pentru ca nu vrea sa ***?

E fix ca si cum ai spune cuiva ca e imatur pentru ca nu asculta un anumit gen de muzica, sau pentru ca nu mananca nu stiu ce fel de mancare.

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Am înțeles acum la cine faci aluzie laughing
Plăcerile sunt subiective, asa ca fiecare dintre noi facem ce ne place, iar pentru acest lucru nu ar trebui sa fim luați sub roti.
Cred ca ți ai depășit propriu' record având în vedere ca nu ți-ai mai schimbat nickname-ul, chiar ma dureau ochii când vedeam ca îl schimbi din ora în ora.
Nu trebuie sa te justifici nimănui, nimeni dintre noi nu suntem perfecți, ar trebui sa fim mai toleranți unii cu alții, mai buni, și sa nu mai judecam pe cineva care are un alt sistem de valori.
Kiss you happy gusticel, off ce nume chiut ai.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mananc la restaurant in weekend, in locuri scumpe alaturi de oameni care au afaceri, dupa mergem la femei ne simtim bine / au combinatiile lor totul e gratuit fara batai de cap, calatoresc des in weekend sau joi / vineri de fel. Muzica ce pica la radio gen anii 80 / 90 cea mai misto o consider melodii adevarate americane. La haine nu ma plang, o tinuta din cap pana in picioare costa 500 lire, merg la superdry pentru imbracaminte, incaltaminte de la adidas sau magazinul BOSS pentru haine pentru business si pantofi. De masina ce pot spune, incet incet o tunez doar pentru aspect pentru ca asa imi place mie. Viata e misto cand ai contacte puternice si un salariu pe masura.

PS in cursul saptamanii platesc o romanca sa imi gateasca felul 1 si 2 saptamanal, pe luna ii dau 360 lire cu ciubuc inclus sa faca treaba buna

| Invictusman a răspuns:

Asa e, ai dreptate gusticel mic.
Ce irascibila ești tu dulceață mica, nu mai baga în seama toate răutățile.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Ei se agita de mama focului daca le dau block, nu eu.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Am înțeles acum la cine faci aluzie laughing
Plăcerile sunt subiective, asa ca fiecare dintre noi facem ce ne place, iar pentru acest lucru nu ar trebui sa fim luați sub roti.
Cred ca ți ai depășit propriu' record având în vedere ca nu ți-ai mai schimbat nickname-ul, chiar ma dureau ochii când vedeam ca îl schimbi din ora în ora.
Nu trebuie sa te justifici nimănui, nimeni dintre noi nu suntem perfecți, ar trebui sa fim mai toleranți unii cu alții, mai buni, și sa nu mai judecam pe cineva care are un alt sistem de valori.
Kiss you happy gusticel, off ce nume chiut ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic să începi de acum izolarea socială nu din cauza pandemiei, ci pentru liniștea ta interioară! Fugi cât de repede poți sub carapace și rămâi acolo! E o lume imposibilă!